Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad

Úvodní stránka Kontakt Mapa stránek

Rychlý kontakt

ALWIN START s.r.o.

Volenská 1680
739 34 Šenov
tel.:595 176 920-2
fax: 596 425 018

alwin@alwin.cz
www.alwin.cz


Novinky

28.06.2010
Připravujeme pro Vás nový produkt protipožární dveře. V současné době probíhá certifikace ve státní zkušebně.

více informací

Hliníková okna

Fasády

Zimní zahrady

Alwin.cz - Doporučujeme

Doporučujeme

Mš Car je autopůjčovna s 20-ti letou tradicí. Nabízíme i online objednávky, kde se Vám ihned spočítá, kolik Vás to bude stát. Autopůjčovna Mš Car je pro Vás jistota půjčení auta s velmi dobrým technickým stavem.

Přepravovaní věcí, když nemáte čas za Vás vyřeší autodoprava. Objednejte si její služby a Vaše zasílky budou vždy dopraveny včas a na místo podle Vaší žádosti. Autodoprava se postará o Vaše zasílky jako by byly její vlastní

Máte naplánovaný výlet na víkend a Vaše auto se náhle porouchalo a plány se Vám rušit nechtějí? Půjčte si auto na víkend! Ale nevíte, která autopůjčovna je ideální právě pro Vás. Podívejte se na autopůjčovny, které Vám doporučujeme.

Nebaví Vás, když uklízíte dům, za sebou stále tahat těžký vysavač? Centrální vysavače zabrání zbytečnému namáhání při úklidu, jediné, co s sebou budete nosit je pouze hadice od vysavače. Vysávací systémy jsou zabudovány do Vašeho domu. Prostě přijdete jen k zásuvce, přiděláte hadici a můžete vysávat. Centrální vysavače jsou geniální.

Nechcete se vzdávat klasiky jako jsou dřevěná okna? Ale bojíte se, že nebudou tak kvalitní jako plastová okna? Nemusíte mít strach, zachovat dřevěná okna můžete, dnešní doba nabízí i u dřevěných oken velmi dobré těsnění, okna jsou také dobře odolná vůči vnějším vlivům. Stačí se jen o dřevěná okna starat a vydrží Vám opravdu dlouho.

Stavíte-li nový dům, jisto jistě přistavíte i garáž pro Vaše auto. Samozřejmostí bude, si pořídit garážová vrata. Na výběr máte z mnoha způsobů otevírání vrat. Samozřejmě vybrat si můžete i materiál z jakého chcete mít garážová vrata vyrobena.

Chodíte příliš často navštěvovat saunu? PořiĎte si ji domů a ušetříte nemalé peníze. Infrasauna Vám nabídne stejný komfort jako veřejná sauna, né-li lepší. Příjemnější je mít soukromí v sauně, nemyslíte? Infrasauna může být instalována i do bytu.

Přemýšlíte, co budete dělat o víkendu? Kino je již přežitek, vyražte přes víkend navštívit Jizerské hory. Prožijete krásný večer v jednom z penzionů, který nabízí ubytování v Jizerských horách, přes den můžete vyrazit na pěší tůru po přírodě. Sbalte si věci a vyražte navštívit Jizerské hory.

Trápí Vás bolesti kloubů? Doporučíme Vám léky, které Vás bolesti zbaví nebo Vaši bolest utlumí. Klouby jsou důležitou částí pro Vás pohybový aparát, proto byste se o klouby měli starat s vysokou péčí, určitě výhodné pro Váš pozdější věk, kdy se nedostatečné promazání způsobuje právě bolesti kloubů.

Zrenovujte si koupelnu ve starém bytě. Po čase omrzí vzhled Vaší koupelny, budete si ji chtít nově obložit, pořídit novou vanu nebo zaměnit vanu za sprchový kout. Než si navrhnout nový vzhled koupelny sám je lepší nechat zrenovovat koupelnu od profesionálů, kteří vědí co si vaše koupelna žádá.

Místnost, kde trávíte nejvíce času bude zajisté kuchyně, proto je důležité, aby jste se v této místnosti cítili velmi dobře. Mít barevně sladěné spotřebiče s linkami, krásně čistou celou kuchň, pořádek v nádobí. Takto stylizovaná kuchyně je pro Vás ideální, vždy bude radost vařit.

Vaše postele potřebují kvalitnější matrace. Pokud se spokojíte z normálními matracemi za čas budete litovat, je tu velká možnost bolesti zad, ekzému a jiných problémů. Pořízením kvalitní matrace neprohloupíte a zcela se těmto problémům vyhnete.

Už dávno je pryč doba starých oprýskaných oken. Nahrazují je plastová okna, která jsou velmi dobře technicky zpracováná, jsou odolná vůči vnějším vlivům,velmi dobře těsní, tudíž Vám ušetří peníze za topení. Když se o plastová okna dobře staráte vydrží Vám mnoho let.

Vyměňte koberce za plovoucí podlahy, ušetříte peníze za vysavače, stačí Vám jen hadr a voda, popřípadě chemické prostředky na plovoucí podlahy, aby Vám plovoucí podlahy vydržely co nejdéle. Kdo by se problémově starala o koberce, když může mít modelní plovoucí podlahy a ještě ušetří čas při úklidu.

Jste alergik? Je nutné se zbavit havěti, která způsobuje alergie. Vysavače Rainbow Vás zbaví škůdců, kteří se skrývají v kobercích. Roztoči již nebudou pro Vaše alergie problém.

Vybavte svůj obývák pořízením si nové sedací soupravy. Váš obyvák získá hned nový vzhled a to pouze pořízením nové sedačky. Kde si vybrat kvalitní nábytek se dovíte právě u nás.

Plánujete svůj DEN? Co by to bylo za svatbu, kdyby jste neměla svatební šaty. Když ženy plánují svatbu, první věc, kterou vybírají jsou právě svatební šaty. Podívejte se do půjčoven šatů a vyberte si svatební oděv podle Vašich představ.

Když máte doma příliž mnoho cenností, musíte mít strach opouštět domov na delší dobu. Pořiďte si trezory na Vaše dokumenty, šperky i zbraně. Od doby, co budete mít odma instalované trezory Vaše dovolené se změní v pokliný pobyt.

Nalezněte správné ubytování Jižní Čechy. Najděte si apartmány, které nabízí krásný výhled a má dobré zázemí. Penziony Jižní Čechy mají širokou škálu apartmánů, které se Vám budou jistě zamlouvat.

Každého doma obtěžuje ,,bordel“. Nedostatek úložného prostoru nám brání ukládání věcí. Jestliže si domů pořídíte vestavěné skříně, nejenže dostanete moderní design Vaší místnosti, ale získáte i dostatek úložného prostoru pro Vaše hromadící se věci.

Prodlužte si sezónu na koupání se v bazénů, zařiďte si zastřešení bazénů. Vaše sezóna se prodouží na duben – říjen. Navíc Vám zastřešení bude bránit špinění vody, tím si ušetříte práci s údržbou bazénu.

Jestli doma nemáte schody, či balkón nevadí. Zábradlí se vám i tak hodí. Přemýšlejte třeba nad rozdělením místnosti na dvě části. Například část, kde spíte a pracovní část. Zábradlí nemusíte používat jen jako ochranu před pádem z vyšších míst, užijte je i módně.

Děti milují školy v přírodě. Zábava se spolužáky, žádné učení, jen hry a žádné starosti. Nalezněte to správné místo pro Váš výlet. Dnes, kdo nabízí školy v přírodě je na děti náležitě připraven, mají připraveno spousty zajímavého dění pro děti.

Dolatit krásu ženy můžete šperky. Je k neuvěření jak náhrdelník může dodat ženě neodolatelné kouzlo. Šperky odjakživa zvyšovaly ženám půvab. A nejkrásnější dar pro ženu jsou samozřejmě šperky.

Zajímavé články